Znajdź siebie

   2000 - prawdopodobnie tylu młodych ludzi przewinęło się przez Klub w ciągu 38 lat jego istnienia. Sporo z nich osiągało spore sukcesy.  Ale i Ci, których przygoda z kolarstwem trwała krótko, zapewne miło wspominają czas spędzony na treningach, wyjazdy na zgrupowania. Wielu z dawnych kolarzy do dziś utrzymuje kontakt z Klubem. A wszyscy dzisiejsi działacze klubowi to wychowankowie jednego człowieka - Najlepszego Trenera Sportu Młodzieżowego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w 2010 r. - Jerzego Kowalskiego. Bo w kolarstwie biskupieckim od początku nie zmieniło się tylko jedno - od pierwszego dnia do dziś trenerem jest ta sama osoba.

Na tej stronie chciałbym przypomnieć tych, którzy przez dłuższy lub krótszy okres czasu funkcjonowali w klubie jako zawodnicy. Z oczywistych względów żadna z fotografii nie jest na razie podpisana. Jeżeli byłeś zawodnikiem naszego Klubu i po znalezieniu swojej podobizny chciałbyś aby była podpisana, daj nam znać, to ją podpiszemy. Kontakt znajdziesz na naszej stronie.

Może zdarzyć się, że ktoś nie będzie chciał aby jego fotografia widniała w naszym zbiorze również proszony jest o kontakt. Fotografia natychmiast zostanie usunięta.

Ci z Was, którzy uprawiali kolarstwo a nie znajdą siebie, ale chcieliby się ujawnić proszeni są o dostarczenie fotki z tamtego okresu i napewno ją umieścimy. Niestety upływ czasu robi swoje i częste zmiany siedziby również i mamy poważne braki  w archiwalnych fotografiach.

       

                                          

 

       

ciąg dalszy nastapi...