- Strona główna ‹ Wyniki ‹ II Mistrzostwa Biskupca w kolarstwie - klasyfikacja końcowa
- Zmień rozmiar czcionki
II Mistrzostwa Biskupca w kolarstwie - klasyfikacja końcowa
dziewczęta | 10.2010 | 16.04.2011 | 8 maja 2011 | 21 MAJA 2011 | |||||||||||||||
wspólny | jazda na czas | 200m | 400m | australijski | MSC | PKT | |||||||||||||
miejsce | pkt | msce | pkt | czas | msce | pkt | czas | msc | pkt | czas | msc | pkt | msc | pkt | |||||
1 | 56 | Kopytek Klaudia | 98 | SP 3 Biskupiec | 7 | 2 | 04:44 | 1 | 16 | 30,19 | 1 | 10 | 59,88 | 1 | 10 | 1 | 10 | 1 | 8 |
2 | 37 | Marchel Karolina | 99 | SP 3 Biskupiec | 05:27 | 5 | 9 | 32,44 | 3 | 6 | 1:04,47 | 2 | 8 | 2 | 8 | 2 | 6 | ||
3 | 21 | Strzeszewska Nikola | 99 | SP 3 Biskupiec | 06:04 | 10 | 4 | 32,28 | 2 | 8 | 1:07,46 | 5 | 3 | 3 | 6 | ||||
4 | 21 | Trzcińska Anna | 99 | SP 3 Biskupiec | 05:50 | 7 | 7 | 32,92 | 6 | 2 | 1:06,36 | 3 | 6 | 4 | 4 | 4 | 2 | ||
5 | 17 | Włodkowska Anna | 99 | SP 2 Biskupiec | 4 | 5 | 04:58 | 3 | 12 | ||||||||||
6 | 14 | Kisiel Magda | 0 | SP 2 Biskupiec | 04:50 | 2 | 14 | ||||||||||||
7 | 15 | Dutkiewicz Danuta | 98 | SP 3 Biskupiec | 1 | 11 | 3 | 4 | |||||||||||
8 | 10 | Duszak Patrycja | 99 | SP 2 Biskupiec | 05:17 | 4 | 10 | ||||||||||||
9 | 9 | Komsta Anna | SP 2 Biskupiec | 2 | 9 | ||||||||||||||
9 | Repschlager Natalia | 0 | SP 3 Biskupiec | 32,56 | 4 | 4 | 1:12;43 | 6 | 2 | 5 | 3 | ||||||||
9 | Korkus Karolina | 98 | SP 3 Biskupiec | 32,64 | 5 | 3 | 1:07,38 | 4 | 4 | 6 | 2 | ||||||||
12 | 8 | Robaczek Ania | 98 | SP 2 Biskupiec | 05:32 | 6 | 8 | ||||||||||||
13 | 7 | Plechowska Julia | SP 2 Biskupiec | 3 | 7 | ||||||||||||||
14 | 6 | Rogalska Karolina | 99 | SP 2 Biskupiec | 05:57 | 8 | 6 | ||||||||||||
15 | 5 | Przybylak Natalia | 99 | SP 2 Biskupiec | 05:58 | 9 | 5 | ||||||||||||
16 | 4 | Śliwka Aleksandra | SP 3 Biskupiec | 5 | 4 | ||||||||||||||
17 | 3 | Łuczak Żaklina | 99 | SP 3 Biskupiec | 06:19 | 11 | 3 | ||||||||||||
3 | Włodkowska Aleksandra | SP 2 Biskupiec | 6 | 3 | |||||||||||||||
3 | Miszkurka Daria | 0 | SP 3 Biskupiec | 34,88 | 7 | 1 | 1:18,43 | 7 | 1 | 7 | 1 | ||||||||
20 | 2 | Wnuk Nikola | 99 | SP 3 Biskupiec | 06:30 | 12 | 2 | ||||||||||||
21 | 1 | Dudziec Ada | 99 | SP 2 Biskupiec | 06:33 | 13 | 1 | ||||||||||||
1 | Sawicka Weronika | SP 2 Biskupiec | 8 | 1 | |||||||||||||||
1 | Drążek Martyna | 99 | SP 2 Biskupiec | 5 | 1 |
chłopcy | 10.2010 | 16.04.2011 | 8 maja 2011 | 21 maja 2011 | |||||||||||||||
wspólny | jazda na czas | 200m | 400m | australijski | wspólny | ||||||||||||||
miejsce | pkt | msce | pkt | czas | msce | pkt | czas | msc | pkt | czas | msc | pkt | msc | pkt | MSC | PKT | |||
1 | 102 | Kaczmaryk Krzysztof | 98 | SP 3 Biskupiec | 04:27 | 1 | 29 | 26,73 | 3 | 19 | 0:57,34 | 3 | 19 | 3 | 19 | 2 | 16 | ||
2 | 98 | Marchliński Andrzej | 99 | SP 3 Biskupiec | 04:40 | 7 | 21 | 26,70 | 2 | 21 | 0:57,65 | 4 | 17 | 2 | 21 | 1 | 18 | ||
3 | 87 | Jakubczyk Paweł | 99 | SP 2 Biskupiec | 17 | 5 | 04:36 | 6 | 22 | 28,90 | 9 | 12 | 0:54,31 | 2 | 21 | 5 | 16 | 5 | 11 |
4 | 86 | Dudek Marcel | 99 | SP 3 Biskupiec | 04:34 | 4 | 24 | 26,29 | 1 | 23 | 0:57,88 | 5 | 16 | 1 | 23 | ||||
5 | 84 | Soczewica Patryk | 99 | SP 3 Biskupiec | 04:35 | 5 | 23 | 27,53 | 4 | 17 | 0:58,58 | 6 | 15 | 6 | 15 | 3 | 14 | ||
6 | 77 | Wieliczko Jakub | 99 | SP 3 Biskupiec | 2 | 22 | 27,78 | 6 | 15 | 0:52,75 | 1 | 23 | 4 | 17 | |||||
7 | 61,5 | Próchiński Cezary | 99 | SP 3 Biskupiec | 3 | 20 | 04:33 | 3 | 26 | 32,19 | 17 | 4 | 1:14,95 | 19 | 2 | 11-12 | 9,5 | ||
8 | 57 | Pakoca Wojciech | 99 | SP 2 Biskupiec | 21 | 1 | 05:04 | 14 | 14 | 29,03 | 12 | 9 | 0:58,92 | 7 | 14 | 9 | 12 | 9 | 7 |
9 | 55 | Zastawny Sebastian | SP 3 Biskupiec | 4 | 18 | 27,53 | 5 | 16 | 1:04,78 | 13 | 8 | 8 | 13 | ||||||
10 | 54,5 | Niedżwiecki Radosław | 99 | SP 2 Biskupiec | 8 | 14 | 04:57 | 11 | 17 | 32,77 | 18 | 3 | 1:03,19 | 10 | 11 | 11-12 | 9,5 | ||
11 | 48 | Świtkiewicz Karol | 99 | SP 3 Biskupiec | 28,97 | 10 | 11 | 1:00,35 | 8 | 13 | 7 | 14 | 10 | ||||||
12 | 43,5 | Andrzejczyk Paweł | SP 3 Biskupiec | 14 | 8 | 06:09 | 25 | 3 | 28,80 | 8 | 13 | 1:02,94 | 9 | 12 | 13-14 | 7,5 | |||
13 | 43 | Awłasewicz Czarek | 99 | SP 2 Biskupiec | 7 | 15 | 04:58 | 12 | 16 | 4 | 12 | ||||||||
14 | 42 | Kasprzak Kamil | 98 | SP 2 Biskupiec | 04:52 | 10 | 18 | 29,87 | 13 | 8 | 1:10,56 | 16 | 5 | 10 | 11 | ||||
15 | 40 | Królicki Piotr | 99 | SP 2 Biskupiec | 5 | 17 | 05:06 | 15 | 13 | 6 | 10 | ||||||||
16 | 33,5 | Rutkowski Krystian | 99 | SP 3 Biskupiec | 29,01 | 11 | 10 | 1:04,22 | 11 | 10 | 15-16 | 5,5 | 8 | 8 | |||||
17 | 33 | Przybyszewski Paweł | SP 3 Biskupiec | 9 | 13 | 04:47 | 8 | 20 | |||||||||||
18 | 29 | Rurys Maciej | 98 | SP 2 Biskupiec | 04:27 | 1 | 29 | ||||||||||||
19 | 27,5 | Gulmantowicz Wojciech | SP 2 Biskupiec | 12 | 10 | 30,71 | 14 | 7 | 1:06,16 | 14 | 7 | 17-18 | 3,5 | ||||||
20 | 26,5 | Kościeszyński Daniel | SP 2 Biskupiec | 28,18 | 7 | 14 | 1:04,56 | 12 | 9 | 17-18 | 3,5 | ||||||||
21 | 26 | Majewski Mateusz | 99 | SP 3 Biskupiec | 15 | 7 | 04:49 | 9 | 19 | ||||||||||
22 | 24 | Burczak Dawid | SP 3 Biskupiec | 1 | 24 | ||||||||||||||
23 | 21,5 | Wysokiński Daniel | 98 | SP 3 Biskupiec | 06:04 | 23 | 5 | 31,05 | 15 | 6 | 1:12,70 | 18 | 3 | 13-14 | 7,5 | ||||
24 | 18,5 | Maćkiewicz Artur | SP 3 Biskupiec | 33,60 | 19 | 2 | 1:10,18 | 15 | 6 | 19-20 | 1,5 | 7 | 9 | ||||||
25 | 16 | Krajewski Tomasz | SP 2 Biskupiec | 6 | 16 | ||||||||||||||
26 | 15 | Sulej Patryk | 0 | SP 2 Biskupiec | 05:03 | 13 | 15 | ||||||||||||
15 | Pakoca Tomasz | 1 | SP 2 Biskupiec | 05:25 | 19 | 9 | 10 | 6 | |||||||||||
28 | 14,5 | Korkus Mariusz | 0 | SP 3 Biskupiec | 31,43 | 16 | 5 | 1:12,30 | 17 | 4 | 15-16 | 5,5 | |||||||
29 | 12 | Elsenbach Paweł | SP 2 Biskupiec | 05:18 | 16 | 12 | |||||||||||||
12 | Piskorz Wiktor | SP 3 Biskupiec | 10 | 12 | |||||||||||||||
31 | 11 | Kapuściński Bogdan | 99 | SP 3 Biskupiec | 05:23 | 17 | 11 | ||||||||||||
11 | Szułkowski Maciej | SP 2 Biskupiec | 11 | 11 | |||||||||||||||
33 | 10 | Kochański Arkadiusz | 1 | SP 2 Biskupiec | 05:23 | 18 | 10 | ||||||||||||
34 | 9 | Majewski Kamil | SP 3 Biskupiec | 13 | 9 | ||||||||||||||
9 | Nowakowski Dawid | 99 | SP 2 Biskupiec | 19 | 3 | 05:52 | 22 | 6 | |||||||||||
36 | 8 | Grygotowicz Piotr | 0 | SP 2 Biskupiec | 05:33 | 20 | 8 | ||||||||||||
8 | Kułak Michał | 99 | SP 2 Biskupiec | 18 | 4 | 06:05 | 24 | 4 | |||||||||||
38 | 7 | Lewkowicz Dawid | 98 | SP 3 Biskupiec | 16 | 6 | 06:16 | 27 | 1 | ||||||||||
7 | Słabosz Adam | 98 | SP 2 Biskupiec | 05:44 | 21 | 7 | |||||||||||||
40 | 6 | Czamlet Dominik | 0 | SP 2 Biskupiec | 06:14 | 26 | 2 | 12 | 4 | ||||||||||
41 | 5 | Rapińczuk Radek | 98 | SP 3 Biskupiec | 11 | 5 | |||||||||||||
42 | 3,5 | Tomczak Kacper | 99 | SP 3 Biskupiec | 42,12 | 20 | 1 | 1:24,60 | 20 | 1 | 19-20 | 1,5 | |||||||
43 | 2 | Przychodzki Beniamin | SP 3 Biskupiec | 20 | 2 |